Dimittender Tønder Gymnasium


Dimittender Tønder Gymnasium

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

3a

Emma Cornett Andresen, Løgumkloster, Trine Bork, Tønder, Julia Bremer, Süderlügum, Katrine Frank Eskildsen, Skærbæk, Maria Tranekjer Eskildsen, Løgumkloster, Thore Förthmann, Tønder, Hannah Marie Goldgräbe, Husum, Jannes Hanisch, Karlum, Maiken Aagaard Hansen, Løgumkloster, Tjure Harring-Petersen, Mildtstedt, Jesper Johanning, Løgumkloster, Jeppe Kragelund, Løgumkloster, Rasmus Borring Krakau, Tønder, Kia Felina Josina Kupfer, Agerskov, Karen Lavrsen, Tinglev, Didde Stange Lind, Løgumkloster, Sandra Lorenzen, Bylderup-Bov, Hannah Lütt, Breklum, Nikoline Bladt Radich Madsen, Bredebro, Mia Hollænder Matthiesen, Tønder, Mayleen Miesen, Süderlügum, Lærke Bæk Nielsen, Rødekro, Tilde Lyng Nielsen, Tønder, Laura Schmidt Nissen, Bredebro, Leon Olesen, Skærbæk, Anne Fabricius Petersen, Tønder, Iben Runge, Højer, Maja Elisabeth Schmidt, Skærbæk, Conny Nicole Sönnichsen, Niebüll.

3b

Dagmar Bennedsen, Bredebro, Mette Bork Brodersen, Løgumkloster, Lasse Seistrup Clausen, Tønder, Ida Felstermann-Rasmussen, Løgumkloster, Katrine Albæk Gläser, Tønder, Laura Gregersen, Basbüll, Sina Gregersen, Basbüll, Anita Fries Hansen, Bylderup-Bov, Camilla Risager Hansen, Løgumkloster, Maria Christiane Warncke Heisel, Løgumkloster, Winona Herold, Langenhorn, Nicolaj Hoffmann, Bredebro, Kris Iversen, Tønder, Henriette Jacobsen, Skærbæk, Anders Wrang Jakobsen, Toftlund, Jasmin Frida Jessen, Tønder, Sofie Krarup, Højer, Rikke Køcks, Bylderup-Bov, Karoline Præst Linnet, Tønder, Kacey Ikechukwu Okafor, Tønder, Lærke Papsø, Tønder, Mai Petersen, Bylderup-Bov, Jakob Rasmussen, Bredebro, Markus Wildt Settgast, Rømø, Nils Leve Simon, Langenhorn, Mathias Borén Søby, Bylderup-Bov, Anne Mette Oerter Trane, Løgumkloster, Sabine van den Hengel, Skærbæk.

3c

Nicolai Tagmose Behrndt, Tønder, Rikke Bork, Tønder, Berthel Sønnich Bresson Böttcher, Højer, Lasse Rossen Callesen, Tønder, Signe Schmidt Christensen, Højer, Didde Trige Demant, Løgumkloster, Ole Fuglsang-Jensen, Skærbæk, Nina Würtz Hansen, Skærbæk, Luise Uhre Høeg, Løgumkloster, Chris Balle Johannsen, Tønder, Kenneth Bundgaard Jürgensen, Tønder, Ditte Kirsten-Borg, Tønder, Mia Klingenberg, Løgumkloster, Malena Koppmann, Højer, Brian Littmann, Tønder, Frederik Aggerholm Lundgaard, Tønder, Anders Thrige Nielsen, Tønder, Jonas Snitgaard Nielsen, Tønder, Ida Tjørnelund Oksen, Bredebro, Moritz Nicolai Ottenberg, Højer, Sofie Lysgaard Paulsen, Tønder, Rasmus Aaskov Pedersen, Skærbæk, Oliver Brink Poulsen, Tønder, Christian Agerholm Snitgaard, Tønder, Louise Bergmann Sørensen, Bredebro.

3d

Line Aaskov Clausen, Skærbæk, Maria Juhl Gassner, Løgumkloster, Clara Marie Eun Hansen, Tønder, Hannah Sandager Hansen, Tønder, Laura Refslund Hansen, Bredebro, Signe Regitze Hansen, Tønder, Alberte Karoline Harboe, Tønder, Eskild Heimböckel, Bredtstedt, Silvia Harbo Jensen, Tønder, Kim Jana Johannsen, Breklum, Ida Boyschau Kjelgaard, Højer, Mads Kalb Møller, Tønder, Maja Carstensen Nielsen, Højer, Helene Marie Oltmann, Løgumkloster, Robin Brink Poulsen, Tønder, Milad Safi, Tønder, Søren Stange, Løgumkloster, Rikke Thomsen, Tønder, Vineta Visocka, Branderup J, Sofie Corydon Wichmann, Løgumkloster.

3e

Julie Rahr Brodersen, Bredebro, Sabina Høeg Christensen, Tønder, Andreas Egeberg Christiansen, Tønder, Pernille Hattesen Dünnweber, Tønder, Stine Gad, Branderup J, Mira Hansen, Risum-Lindholm, Amalie Maria Høeg, Løgumkloster, Marie Behr Jacobsen, Tønder, Malin Johannsen, Bredtstedt, Oskar Lauritzen Meyer, Ladelund, Marie Quist Olesen, Tønder, Camilla Betina Petersen, Tønder, Amina Ravn-Kyhn, Tønder, Lisa Siewertsen, Langenhorn, Mette Nykjær Thyregod Sørensen, Tønder, Tanja Thomsen, Løgumkloster, Joel Julien Wiese, Tønder, Tirza Tiffany Wiese, Tønder,.

3f

Bettina Alnor, Tønder, Nane Sophie Bossmann, Tønder, Laura Juul Christophersen, Tønder, Kira David, Tønder, Casper Warming Ewald, Skærbæk, Line Hansen, Tønder, Nanna Dahlgaard Hansen, Tinglev, Mette Boysen Johannsen, Padborg, Patricia Nicol Holdt Johnsen, Løgumkloster, Sara Lorentzen Krog, Tønder, Sara Valbech Lyng, Tønder, Pernille Møller, Niebüll, Julie Skov Olesen, Bylderup-Bov, Stine Olson, Bevtoft, Sofie Petersen Ostenfeld, Tønder, Naya Louise Petersen, Odense NØ, Julia Reinhardt, Tønder, Tim Schober, Tønder, Celine Schorr, Tinglev, Mikkel Juul Vestergaard, Tønder, Sinje Wendrich, Bordelum, Cecilie Block Winther, Løgumkloster.

2m

Jonathan Maagaard Andersen, Tønder, Thomas Løbner Andersen, Tønder, Christian Andresen, Skærbæk, Nicolaj Jordt Feifer, Tønder, Alexander Hornbek Friedrichsen, Tønder, Kasper Verner Grøn, Skærbæk, Samra Guric, Tønder, Mike Allan Thude Hansen, Tønder, Niklas Hladik, Løgumkloster, Benjamin Isaak Winther Mosskov, Tønder, Malene Møller, Tønder, Christine Navubya, Toftlund, Jan Nielsen, Tønder, Maria Cathrine Nielsen, Tønder, Sussie Petersen, Tønder, Erik Christian Schultz, Toftlund, Nicklas Honoré Sørensen, Tønder.

2p

Camilla Bech Autzen, Skærbæk, Jonas Bruhn, Skærbæk, Caroline Witt Christensen, Skærbæk, Simone Thy Christensen, Skærbæk, Maja Juul Thoning Hansen, Ribe, Lærke Wind Iversen, Skærbæk, Thomas Tobias Voss Jensen, Toftlund, Malene Feddersen Lagoni, Løgumkloster, Christina Landkildehus, Bylderup-Bov, Rikke Mathiasen, Tønder, Mie Mortensen, Højer, Judith Nielsen, Tønder, Signe Lyng Nielsen, Tønder, Jon Hinrichsen Petersen, Skærbæk, Sofie Vivian Simonsen, Løgumkloster, Junie Lindkvist Strojek, Tinglev, Kristoffer Thomsen, Tønder, Maria Kaarup Weber, Vojens.

2s

Josefine Andresen, Ribe, Anne-Kathrine Ankerstjerne, Tønder, Louise Zeberg Christiansen, Tønder, Jakob Clausen, Bylderup-Bov, Louise Feddersen Dahlmann, Bredebro, Mads Elkjær, Rømø, Malene Tønder, Hansen, Tønder, Pernille Just Hansen, Rødekro, Anne-Mette Jefsen, Skærbæk, Camilla Smidt Jensen, Løgumkloster, Malene Jensen, Bylderup-Bov, Peter Jensen, Skærbæk, Renè Agervig Jensen, Løgumkloster, Brian Sørensen Kvong, Bredebro, Maja Luise Lückau Kyed, Tønder, Julie Lindberg, Højer, Tanja Juel Matzen, Gredstedbro, Line Meienburg, Løgumkloster, Allen Naluyima, Toftlund, Mette Obling Nielsen, Skærbæk, Emma Wielandt Pedersen, Agerskov, Pætur Poulsen, Tinglev, Mette Roager, Tønder, Jens-Ole Birkelund Stamp, Skærbæk, Anne Cathrine Styrbæk, Tinglev, Malik Møller Zeeb, Bylderup-Bov.

Dimittender Tønder Gymnasium

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Annonce
Annonce
Annonce