Konfirmation i Nr. Bjert, Lejrskov og Almind


Konfirmation i Nr. Bjert, Lejrskov og Almind

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Følgende unge konfirmeres søndag 29. april kl. 10.30. i Nr. Bjert Kirke:

Camilla Mia Madsen, Christoffer Ravn, Clara Smilla Eis Mikkelsen, Ellen Munch-Laursen, Frederik Brorson Walbach, Jonas Petersen Højholdt, Josefine Christensen Esbjerg, Lasse Due Olesen, Lukas Lindegaard Lauterlein, Marcus Marcel Christiansen, Marie Frisk Andersen, Mathias Skovsgaard, Mathilde Kjellmann Fosnæs, Michelle Bunk Harbo Bliksted, Mille Stubager Knudsen, Nikolai Herse, Peter Lyhne Holm, Philip Johansen, Rebekka Fuglsang Hansen, Sally Tram Skovsen, Silas Ørum Hansen, Steffen Christensen, Valdemar Wandt Kynde, Viktor Skov Nielsen.

Følgende unge konfirmeres søndag 29. april kl. 10.00 i Lejrskov Kirke:

Stine Louise Them Andersen, Emma Louise Them Andersen, Karen Westh Roed, Christian Fristoft Vejen-Jensen, Oscar Deleuran Evers, Michelle Fuglsang, Johanne Cederberg Bram, Thenna Solgaard.

Følgende unge konfirmeres søndag 29. april kl. 9.00 i Almind Kirke:

Mathilde Lindholm Adeltoft, Ida Rosa Bagger Dannulat, Ida Østergaard Jacobsen, Ida Rudbech-Hansen, Freya Schnoor, Agnethe Frost Nørgaard, Signe Bork Andersen, Marie Jefsen Buhl, Emily Rose Sutcliffe, Jesper Bech, Frederik Prüsse Christiansen, Patrick Fertig Ganzthorn Pedersen, Noah Bagger Dannulat, Rasmus Vestergaard Larsen, Noah Christian Anker, Joachim Dam Christensen.

Følgende unge konfirmeres søndag 29. april kl. 10.30 i Almind Kirke:

Trine Slothuus Andersen, Xenia Hasling Poulsen, Sally Bech Christensen, Victoria Popp Opauka, Nanna Søllingvraa Larsen, Julie Bruun Hermansen, Caroline Gohr Kallesøe, Nikoline Lustrup Madsen, Marie Mathilde Linnet, Louise Jensen, Lucca Hammer Bentien, Mikkel Quistgaard Iversen, Magnus Riis, Jonas Skov Thomsen, Theis Slothuus Andersen, Oliver Vildstrand Beck Pedersen, Mathias Hasfeldt Andersen, Kasper Æbelø Ravndal, Alexander Tidemann Sørensen.

Følgende unge konfirmeres søndag 29. april kl. 12.00 i Almind Kirke:

Helena Kulawig, Pernille Kopatz Lysholt, Julie Boeriis Hansen Tromhav, Jeppe Warrer Bech, Rasmus Grau Bonde, Per Høst Gjødrik-Andersen, Elias Guldbrandsen, Emil Imhof Laursen, Oliver Buur Schmidt, Anders Jul Ditlevsen Sloth, Lasse Twisttmann Gram Jensen, Mathias Midtgaard Nielsen, Daniel Ellemose Viuf, Noah Segato.

Konfirmation i Nr. Bjert, Lejrskov og Almind

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Annonce
Annonce