Konfirmander fredag og søndag


Konfirmander fredag og søndag

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

FREDAG 12. MAJ:

BILLUND KIRKE KL. 10:

Lucas Sally Lønnqvist Bielas, Toften 6; Philip Lundsgaard Hansen, Flintemarken 87; Daniel Jul Jensen, Løvlundvej 37; Mads Burgdorf Lilleholt Jensen, Snurretoppen 15; Tobias Mechlenborg Klemmensen, Sønderkær 411; Nikolai Lynge Krogh, Sønderkær 143; Bastian Emil Silkeborg Poulsen, Sønderkær 512; Bastian Ulrik Roed, Engsøparken 119, Grindsted; Søren Gulkdahl Brix Sørensen, Markskellet 80; Marcus Rahbek Thrane, Engsøparken 149, Grindsted; Christian Vitved Vesterager, Sønderkær 101; Ida Stabel Albjerg-Laursen, Godrumvej 9; Anastasia Grønkjær S. Christense4n, Mølleparken 119; Naja Elisabeth Ebbesen, Kirkevej 6; Caroline Helleskov Jørgensen, Tingstedet 24; Mathilde Bruun Kristensen, Toften 31; Benedicte Ulrikke Roed, Engsøparken 119, Grindsted; Emilie Opstad Steensen, Lillevang 139; Amalie Blok Stoltenborg, Mølleparken 338; Michelle Grundahl Voss, Fyrrevænget 309.

GRINDSTED KIRKE KL. 10:

Laura Heiselberg, Grønningen 27, 1. tv.; Julie Nissen; Melani Lessmann, Gl. Vejlevej 23; Mille Østergaard, Jernbanegade 23; Annika Kobbelgaard, Vibes Allé 5; Kasper Dalsgaard Bondesen, Grønningen 43, st.; Mikkel Runge Mortensen, Ølgodvej 48; Agnethe Langvad Thomsen, Ravnsøvej 8; Mathilde Green Hansen, Morsbølvej 45; Cecilie Nørregaard Madsen, Ribersvej 192; Jonas Garst, Grindsted Landevej 87.

SKJOLDBJERG KIRKE KL. 13:

Benjamin Bennebo Nielsen, Grønnegade 2; Mathias Larsen Emanuelsen, Mølletoften 16, Skodborg; Thomas Kanstrup Møller Madsen, Bogholdervej 1C.

VORBASSE KIRKE KL. 9:

Alexander Foldager Borg, Fitting Stationsvej 13, Bække; Camilla Kristine Andersen, Bøgevej 6; Jacob Dimech, Bækkevej 1; Julie Randbo Petersen, Grindstedvej 56, Hovborg; Karoline Kirkegaard-Jensen, Østermosevej 5; Martha Trøst Andersen, Bøgevej 6; Nadia Lykke Westergaard Mikkelsen, Nørregade 37; Sara Wandrup Bendtzon, Bøgevej 5.

VORBASSE KIRKE KL. 11:

Cecilia Bygebjerg Jensen, Østervænget 60; Emma Jensen, Nebelvej 34B; Freja Halberg Hasselstrøm, Hovborgvej 5; Johan Løvbjerg Jensen, Hovborgvej 11; Marcus Gaardbo Pedersen, Gødsbølvej 33, Vandel; Mikkel Dahl Priisholm, Nørregade 6; Patrik Remmer Andersen, Fittingvej 11; Seva Lukjanenko, Østergade 47.

 

SØNDAG 14. MAJ:

FILSKOV KIRKE KL. 10:

Emma Cecilie Smedegaard Winther, Toften 27; Erik Ellemose Sørensen, Fiskerivej 20; Jannik Fogh Skøtt Hansen, Mosegårdsvej 2; Jeanne Fogh Skøtt Hansen, Mosegårdsvej 2; Katrine Horsted Iversen, Gyvelvænget 23; Kristian Hove Østergaard Mikkelsen, Bredsten Landevej 197; Marcus Nørgaard Nissen, Toften 24; Iben Rønhoff Brink, Postgade 8; Maya Glassow Laursen, Markskellet 96, Billund; Mikkel Kastberg Ascanius, Postgade 11; Mikkel Christensen, Slåenvej 4; Tobias Rosenhøj Johnsen, Øgelundvej 71, Give; Valentin Rødtness Junge, Brunbjergvej 68.

GRINDSTED KIRKE KL. 10:

Jacob Thisgaard Gram, Jyllandsgade 33 A; Signe Risager Hansen, Færøvej 3; Thilde Smed Iversen, Arresøvej 5; Hjalte Kaufmann Jahn, Tranevej 5; Nikolai Jakobsen, Tiphedevej 4; Ditte Bødker Jensen, Primulavej 21; Stine Søgaard Kristensen, Ågeslundvej 4; Mathias Rønberg Larsen, Fuglsøvej 4; Sofie Meinertz, Brinken 8; Mads Philip Zubairy Mogensen, Jagtvej 30; Emilie Marie Jeanni Mølgaard, Ribersvej 6; Frederik Munk Nyhus, Nollundvej 170; Magnus Christian Aalund Olsen, Mossøvej 3; Fie Skovdal Pedersen, Lyngsøparken 107; Camilla Præstegaard, Arresøvej 8; Thomas Vestergaard Skjoldborg, Sverrigsvej 3.

VORBASSE KIRKE KL. 9:

Anton Juul Mikkelsen, Nebellundvej 1; Elisabeth Boldsen, Gilbjergvej 5; Emil Knudsen Kristensen, Tribinivej 13; Emmeli Johanson, Løvlundvej 3, Hejnsvig; Sebastian Møller Christensen, Rankenbjergvej 6; Lasse Langvad Madsen, Østergade 15; Liselotte Aagaard Rasmussen, Kirkegade 4A; Magnus Tisgaard Mortensen, Nebelvej 33C; Lene Højer Nielsen, Nebelvej 34A; Kasper Højer Nielsen, Nebelvej 34A;

VORBASSE KIRKE KL. 11:

Amanda Hartmann, Søndervænget 4; Daniel Dyreborg Jensen, Kirkevænget 18; Daniel Fyhn Larsen, Dalagervej 12; Emilija Dvelyte, Holmeåvej 31, Hovborg; Frederikke Birkelund Askjær, Tribinivej 12; Josephine Løvbjerg Jensen, Tårngade 13; Ane Kathrine Kirstine Bjerrum Jensen, Nordbækvej 23, Egtved; Louise Harmon, Slaugvej 12; Mathilde Graven Hansen, Hovborgvej 4; Sille Solveig Overgård, Østergade 16; Troels Bundgaard Jessen, Østervænget 6.

Konfirmander fredag og søndag

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Annonce
Annonce
Annonce